شناسنامه
 

نام مقاله: دعوت به همکاری

سطح مطلب: عمومی

نویسنده: سایت نوفیلتر

عنوان لاتین: Join us

 
 
     
مقالات آموزشی
از اینجا بخوانید
آشنایی با فیلترینگ
روشهای پیشرفته مقابله
 
سایر قسمتها
 
ارتباط با ما
 

 
Web  No-filter.com

دعوت
 

دعوت به همکاری

 وب سایت نوفیلتر بر اساس کار گروهی و مشارکت جمعی شکل گرفته و سعی میکند عموم کاربران اینترنت را تشویق کند تا همان گونه که از اطلاعات دیگران بهره میگیرند، خود نیز دانسته‌هایشان را به اشتراک بگذارند. در واقع مهمترین تحولی که اینترنت در عرصه فرهنگی بوجود آورد این بود که به افراد اجازه داد تا با کمترین هزینه، اطلاعات و دانش خود را به دیگران عرضه کنند. در همین راستا ما از شما دعوت میکنیم تا از این فرصت بوجود آمده استفاده کنید و فقط یک خواننده محض نباشید بلکه خودتان قلم به دست بگیرید و دانسته‌های خود را به دیگران بیاموزید. ما فضای ذخیره سازی و پهنای باند بالایی داریم و آماده هستیم آن را در اختیار کسانی قرار دهیم که میخواهند دانسته‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارند. شما میتوانید در زمینه‌های زیر با ما همکاری کنید: 

  • ترجمه: اگر شما به یکی از زبانهای خارجی تسلط دارید، میتوانید متون ترجمه شده خود را با ذکر منبع برای ما ارسال کنید تا با نام خودتان در روی وب سایت قرار داده شود. اگر خودتان مطلب خاصی را برای ترجمه در نظر ندارید، با ما تماس بگیرید تا ما منابعی را جهت ترجمه به شما معرفی کنیم.

  •  تألیف: چنانچه شما از نظر علمی در سطح مطلوبی قرار دارید و قادرید مطالب آموزشی سودمندی را تألیف کنید، ما خوشحال خواهیم شد تا مطالب شما را با نام خودتان بر روی وب سایتمان قراردهیم.

  •  مدیریت انجمن: اگر شما در زمینه مقابله با فیلترینگ تبحر دارید و میتوانید به سؤالات و مشکلات کاربران پاسخ دهید از شما دعوت میشود تا به عنوان یکی از مدیران انجمن سایت نوفیلتر با ما همکاری کنید.

  •  طراحی وب سایت: چنانچه شما یک طراح یا برنامه‌نویس حرفه‌ای وب هستید، میتوانید در طراحی وب سایت نوفیلتر با ما مشارکت کنید.

 

دوستانی که مایلند با ما در امر تألیف یا ترجمه همکاری کنند توجه داشته باشند که باید کارهای آنها از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشد و آثار تفننی و آماتوری مورد پذیرش واقع نخواهند شد. همچنین خواهشمندیم از ارسال آثار دیگران جداً خودداری فرمائید و در عوض اگر مطلبی به نظرتان جالب میرسد، آدرس آن را برای ما بفرستید تا ما آن را در قسمت لینکهای وب سایتمان قرار دهیم.

 مطالب شما باید در زمینه کاری وب سایت، یعنی علوم کامپیوتر و فیلترینگ باشد ولی چنانچه شما دوست دارید در موردی غیر از موارد مذکور، مطالب آموزشی بنویسید ما میتوانیم یک ساب دامین و قسمتی از فضای سرور خود را به شما اختصاص دهیم. البته لازم است حجم مطالب تهیه شده توسط شما در حد و اندازه یک وب سایت باشد. طراحی صفحات وب و صفحه‌بندی مطالب بر عهده خود شما خواهد بود. چنانچه این کار برایتان سخت است میتوانید مطالب خود را در قالب وبلاگ عرضه کنید.

  

دوستانی که با ما همکاری کنند، بر حسب سطح همکاری، از امکانات زیر برخوردار خواهند شد:

  •  پروکسی نوفیلتر: آدرس وب پروکسی سایت در اختیار این عزیزان قرار خواهد گرفت تا بتوانند بدون دقدقه از فیلترینگ در اینترنت گردش کنند.

تذکر: خواهشمند است از ارسال تقاضای عضویت به منظور استفاده از پروکسی خودداری فرمائید. زیرا این امکان تنها در اختیار اعضایی قرار خواهد گرفت که حداقل دو ماه از تاریخ شروع به همکاری آنها گذشته باشد و در این مدت توانسته باشند کارهای ارزشمندی ارائه کنند. اگر هدف شما دستیابی به پروکسی است لطفاً جزوه "راهنمای جامع مقابله با فیلترینگ" را مطالعه کنید. ما پروکسی سایت را دقیقاً بر اساس همین آموزشها ایجاد کرده‌ایم.

  •  ایمیل: به همکاران یک یا چند آدرس ایمیل اختصاصی  به انتخاب خودشان تعلق خواهد گرفت. چیزی شبیه به You@no–filter.com . این ایمیلها POP3 و SMTP هستند.

  •  وبلاگ شخصی: به همکاران یک وبلاگ شخصی تعلق خواهد گرفت تا بتوانند نظرات و مطالب خود را منتشر کنند. وبلاگهای سیاسی قابل پذیرش نیستند.

  •  تبلیغات رایگان: دوستانی که با ما همکاری میکنند میتوانند لینک و تبلیغاتشان را به رایگان بر روی وب سایت نوفیلتر به نمایش بگذارند.

 اگر شما در یکی از موارد فوق‌الذکر تخصص دارید و با اهداف و اعتقادات سایت نیز موافق هستید، لطفاً با ارسال یک ایمیل به Contact{at} no-filter.com اعلام آمادگی کنید. در ایمیل خود رشته تحصیلی، سوابق شغلی و نحوه همکاریتان با ما را تا حد ممکن به طور کامل شرح دهید. همچنین اگر تا به حال مطلبی را در اینترنت منتشر کرده‌اید یا نمونه کاری دارید، آن را برای ما ارسال کنید.

 

 

سوالات و نظرات خود را در انجمن مطرح کنید.