جزوه الکترونیک
 

راهنمای جامع مقابله با فیلترینگ

جزوه الکترونیک «راهنمای جامع مقابله با فیلترینگ» کاملترین مرجعی است که تاکنون به زبان فارسی در زمینه فیلترینگ و روشهای مقابله با آن نگاشته شده است. حتی در میان مراجع انگلیسی هم کمتر مرجعی را میتوان پیدا کرد که تا این حد کامل و یکجا به مسئله فیلترینگ پرداخته باشد.

این جزوه بر اساس مقالات سایت نوفیلتر شکل گرفته و به این منظور تهیه شده است که بتواند به راحتی بین افراد و سایر وب سایتها منتشر شود تا پس از فیلتر شدن سایت اصلی توسط جمهوری اسلامی این آموزشها همچنان در اختیار هموطنان قرار داشته باشد. دوستانی که برایشان امکان دارد میتوانند ضمن توجه به این نکات، آن را بر روی وب سایتهای خود قرار دهند و با این کار از حق هموطنان خود در دسترسی آزاد به طلاعات حمایت کنند. اگر امکان آپلود فایل برایتان وجود ندارد میتوانید با لینک کردن به سایت نوفیلتر یا معرفی آن به دوستانتان ما را در این راه یاری کنید.

جزوه الکترونیک به طور کامل توسط سایت نوفیلتر پشتیبانی میشود و طبق فواصل زمانی معین، نسخه‌های به روز شده آن منتشر خواهند شد. همچنین خوانندگان میتوانند سوالات و نظرات خود را در رابطه با موضوعات مطروحه در این جزوه در قسمت انجمن سایت مطرح کنند.

فرمت جزوه راهنمای جامع مقابله با فیلترینگ به صورت فایل PDF است و برای خواندن آن نیاز به آدوب آکروبات 6 یا بالاتر دارید. برنامه آکروبات در اغلب سی‌دی های نرم‌افزاری وجود دارد، همچنین شما میتوانید آن را به رایگان از سایت آدوبی دانلود کنید.

 

نگارش

نوع

حجم

راهنمای جامع مقابله با فیلترینگ

The Comprehensive Guide to Bypassing Internet Censorship

دانلود کنید

1.00

PDF

1.8MB

 

 

توجه:  چنانچه برای دانلود از سایت اصلی مشکل دارید یکی از این میرورها را امتحان کنید.

 

 

 
     
مقالات آموزشی
از اینجا بخوانید
آشنایی با فیلترینگ
 
سایر قسمتها
 
ارتباط با ما
 

 
Web  No-filter.com