شناسنامه
 

نام مقاله: روشهای فوری فرار از فیلتر

سطح مطلب: مبتدی/ متوسط

نویسنده: اختصاصی سایت نوفیلتر

عنوان لاتین:  Quick guide to bypassing internet content filters 

 
 
     
مقالات آموزشی
از اینجا بخوانید
آشنایی با فیلترینگ
روشهای پیشرفته مقابله
 
سایر قسمتها
 
ارتباط با ما
 

 
Web  No-filter.com

راهنما
 

روشهای فوری فرار از فیلتر

متأسفانه فیلترینگ یک مقوله پیچیده است و مقابله با آن نیازمند مقداری شناخت و دانش است. به همین جهت پیشنهاد میشود به جای اینکه مدتها در اینترنت سرگردان شوید و به دنبال پروکسی‌ها و فیلترشکن‌های عمومی بگردید، اندکی وقت صرف کرده و مقالات این سایت را بخوانید. در این مقالات سعی شده شما به طور اصولی با فیلترینگ و راههای فرار از آن آشنا شوید. شما میتوانید این مقالات را به صورت آنلاین و مستقیماً از روی وب سایت بخوانید (از اینجا شروع کنید) و یا اینکه مجموعه مقالات را به صورت جزوه الکترونیک دریافت کرده و سپس بدون نیاز به اتصال به اینترنت مشغول خواندن آن شوید.

اگر برای خواندن این مقالات در حال حاضر وقت ندارید ساده‌ترین و مطمئن‌ترین روشی را که میتوانیم برای فرار از فیلتر به شما پیشنهاد کنیم استفاده از وب پروکسی (فیلترشکن) صدای آمریکاست. صدای آمریکا برای اجتناب از فیلتر شدن مرتباً آدرس فیلترشکن خود را عوض میکند و شما برای اطلاع از آدرس آن لازم است عضو خبرنامه صدای آمریکا شوید. به این ترتیب هر روزه تازه‌ترین اخبار و جدیدترین آدرس پروکسی را از طریق ایمیل دریافت خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام در خبرنامه به بخش فارسی صدای آمریکا مراجعه کنید.

نکته: دسترسی به سایت صدای آمریکا از داخل ایران مسدود شده است و شما ممکن است برای ثبت نام دچار مشکل شوید. به همین علت ما در قسمت انجمن سایت سعی میکنیم جدیدترین آدرس این پروکسی که هنوز فیلتر نشده را برای شما قرار دهیم. برای این منظور به قسمت پروکسی و فیلترشکن در انجمن نوفیلتر مراجعه کنید. همچنین شما میتوانید در این قسمت به لیستی از پروکسی‌ها و فیلترشکن‌ها دسترسی پیدا کنید که توسط سایر کاربران ارائه شده‌اند.

 

 

 

سوالات و نظرات خود را در انجمن مطرح کنید.