نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: بخش تقدیر و تشکر

عضو فعال انجمن amir_italy آواتار ها

پیش فرض بخش تقدیر و تشکر

سلام من امروز با خودم فکر میکردم فرق بین کسی که بدون هیچ چشم داشتی به آدم کمک میکنه با کسی که برای کوچیکترین کار درخواست وجه میکنه و همیشه منتظرن از آب گلالود ماهی بگیرن چیه یعنی اون کسی که بدون هیچ چشم داشتی میاد مثلا سرور منو کامل کانفیگ میکنه هر جا مشکل دارم کمک میکنه از پول بدش میاد ؟
    از اینکه اینارو مینویسم احساس خوبی دارم و از مدیرای انجمن خواهش میکنم اجازه فعالیت به اینجارو بدن میدونید چرا؟
    خودم جواب میدم } چون باید تو این انجمن کسایی که کمک واقعی میکنن معرفی بشن کسایی که بدون هیچ چشم داشتی با روی خوش از ادم استقبال میکنن و شاید سخت ترین مشکلاتی که روزها و ماهها باش درگیریم حل میکنن
    شاید بگید خوب نمیخواست موضوع بزنی تشکر کن اما باید بگم گاهی برای بعضی افراد این انجمن دکمه تشکر کافی نیست لازمه ازشون تقدیر و تشکر بشه لازمه معرفی بشن درسته آیا ؟
    یه نفر چند روز پیش که من هوس کردم خودم سرور بخرم همین تونل پلاس یا پی ام ناین رو با اموزشهای انجمن اکی کنم پ.خ دادم گفت باید سرورت رو بدی ببینم اسم نمیارم کی بود بعد 1 دقیقه تابلو بود اصلا نگاه نکرده گفت بیا یاهو تو یاهو گفت 45 تومن بریز اکی کنم با کلی چکو چونه 30 تومن ریختم کارتش 3 روز الافم کرد یا ساکس قطع میشد یا همش ارور وضعم بدتر شد تا اینکه بخواد بهتر بشه هر چی یاهو ایمیل پ.خ دادم انگار طرف آب شد رفت تو زمین تا اینکه تو انجمنا دیدم خیلیا دارن اعلام میکنن و تشکر میکنن که shams1 براشون اکی میکنه رفتم تو سایتش ایمیلش پایین سایت بود ایمیل زدن البته اینجام پ.خ دادم باور کنید 2 دقیقه نکشید جوابم داد با خوش رویی که اطلاعات سرورم رو بدم و باورتون نمیشه 20 دقیقه تمام چیزایی که میخواستمو بهترین شکلش بهم تحویل داد گفتم داداش دستت طلا چقدر هزینه زحمتت میشه یه جوابی به ایمیلم داد که شرافتا زندگیم متحول شد عین چیزی که گفته بود
    { دوست خوبم بهترین دستمزد و جبران زحمت من اشنایی با دوست خوبی مثل شما بود چه چیزی از این بالاتر } وجدانن تو این چند وقتی با نوفیلتر اشنا شدم ادمایی دیدم بدون هیچ چشمداشتی اموزش میدن کمک میکنن مثل nafis مثل مدیر همینجا hacksky مثل barba مثل proxy1 مثل titan2011 و خیلی ها من مفهمم وقتی خودت فروشنده ای حرفه شغلیت میگه کمکم نکنی اما تو کمک میکنی اینه که مجبورم میکنه اینارو اینجا بگم از همه کسایی که دوست دارن اینجا با من همکاری کنن ادمای مثبت این انجمن که کمک میکنن بدون هیچ چشمداشتی و واقعا کارشون درسته معرفی کنیم و تشکر کنیم چون واقعا سرمایه های اینجان قبول دارید؟
    بخدا بهترین انجمن تو سایتای ایرانی همینجاس هیچکی اندازه من پای اینترنت نیست صبح تا شب تو اینترنتم همه جا میرم هیچ کجا ادماش مدیراش کمکی که میکنه مثل اینجا نیست من همینجا میگم بهترین انجمن تو ایران نو فیلتر و بس بخاطر مدیراش بخاطر ادماش که به هم کمک میکنن بخاطر اینکه بهترین ادما تو اینجا جمع شدن

2. تعداد 12 کاربر زیر از amir_italy بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو برجسته انجمن dakkeh20 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : بخش تقدیر و تشکر

ممنون از متني ك نوشتي .

حق با شماست . بايد از چند نفر واقعا تشكر كرد / اما هميشه اينطور نيست بعضي اوقات هم هزينه بايد كرد . نميشه حتي براي ي تنظيم كوچولو ك كلي وقت خودتو گرفتي رايگان در اختيار كسي بزاري.

اما هستن مثل آقاي شمس عزيز ك مشكل آدم رو راحت با صبوري انجام ميدن . تشكر ويژه از ايشون دارم .
    فروش سرور : ویندوز،لینوکس،میکروتیک
    سرور آپدیت نود32 لینوکس با اتصال به IBSng

سرور با کانفیگ و کانکشن

4. کاربر زیر از dakkeh20 بخاطر این پست تشکر کرده:

عضو فعال انجمن amin1356 آواتار ها

تاپیک خوبیه
    بنده هم جا داره از جناب shams1 تشکر ویژه کنم.

6. کاربر زیر از amin1356 بخاطر این پست تشکر کرده:

عضو برجسته انجمن felfel2 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط dakkeh20 نمایش پست ها
    ممنون از متني ك نوشتي .

حق با شماست . بايد از چند نفر واقعا تشكر كرد / اما هميشه اينطور نيست بعضي اوقات هم هزينه بايد كرد . نميشه حتي براي ي تنظيم كوچولو ك كلي وقت خودتو گرفتي رايگان در اختيار كسي بزاري.

اما هستن مثل آقاي شمس عزيز ك مشكل آدم رو راحت با صبوري انجام ميدن . تشكر ويژه از ايشون دارم .
    یکیم مثل شما که بابت چیزیم که نمیدونه می خوای هزینه بگیری...!!!
    مرسی استارتر عزیز بابت تاپیک

8. کاربر زیر از felfel2 بخاطر این پست تشکر کرده:

کمک مدير ارشد انجمن HackSkyNet آواتار ها

درود
    تاپیک خوبیه.بابت تشکر هم ممنون.لطف داری
    اما توضیحات تکمیلی:
    طرح تشویق چند مدتیه در بین مدیران در حال شکل گیری هست.ما از اون زمان کاربران فعال انجمن رو شناسایی کردیم و همچنین کاربرانی که بدون چشم داشتی از بقیه فعالیت میکنن رو شناسایی کردیم و بزودی محل و بخشی خصوصی برای این اعضای فعال در نظر داریم که با مدیران نزدیکتر و در انجمن شناخته شده باشن .
    همچنین بحث های تخصصی و قابل پابلیک در این گروه و بخش خصوصی انجام میگیره ( ایجاد بخش خصوصی نیاز به تصمیم گیری مدیران داره و پس از تصویب ما ایجاد میشه ) همچنین گروه کاربری آنها و بعضی قابلیت ها مانند تبلیغات و... به آنها اهدا میشه.
    لازم به ذکر است ورود در این گروه شرایط خاص و محدود رو داره و حتی در اثر بعضی موارد ممکن است یوزر از گروه خارج بشه.

به عنوان نمونه یوزر shams1 در انجمن نسبت به دیگر فروشندگان و همچنین نسبت به تاریخ عضویت خیلی زود به گروه فروشنده حرفه ای ارتقا پیدا کردن.دلیلش کاملا روشنه. این تنها به این مورد بسنده نبود ، من برای هیچ یک از اعضای این انجمن کانفیگی نمیکنم اما برای این قبیل دوستان با کمال میل میپذریم که نمونه اش خود جناب shams1 در جریان هستن.

10. تعداد 7 کاربر زیر از HackSkyNet بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو عادی انجمن 20speedlashi آواتار ها

سلام
    جناب amir_italy مرسی بابت تاپیکی که باز کردی اما این ظاهر قضیه هست مثلا همین جناب nafis که باهاشون ارتباط داشتم با آی دی های مختلف در یاهو برای فقط وصل کردن stunnel به IBSng مبلغ 50 هزارتومان درخواست میدن. ما نمیگیم پول نگیرن اما قیمتاشون فضایی نباشه. واقعا این انجمن یرای بعضیا(دقت کنید همه نه) شده منبع درآمد زایی
    به هر حال اینجا همه جور آدم پیدا میشه و از حق نگذریم من با proxy1 , shams1 هم در ارتباط بودم و هیچ بار نشد که درخواست هزینه کنن
    این آی دی 20speedlashi هم زمانی ساختم که رو کانکشن تونل تبلیغ گذاشت برای دزدیدن مشتری دیگران
    به هر حال از این سایت و مدیرانش تشکر میکنم که همچین سایتی رو راه اندازی کردن
    موفق و پیروز باشید

فروشنده سرویسهای ضدفیلتر vpnsaye آواتار ها

به نظر من این انجمن خیلی مشکلات داره ..

بزرگت ترین مشکلش اینه که اسم این انجمن مقابله با فیلترینگ هستش! ولی دوستانی که میان آموزش از سایت های دیگه میزارن که شاید بنده خدا کلی توش زحمت کشید و در آخر دیدم که میگن چرا منبع نمیگین و در کمال تعجب میگن برای خودم!(اون هم کاملا اختصاصی!) در صورتی که کاملا کپی پیست شده!

نمونش هم همین چند وقته پیش بود سر یک آموزش جدید توی انجمن خدایش برید سایتی که اولین بار اون بنده خدا آموزشش گذاشته بود خود نویسنده چقدر کمک می کرد توی همون سایت؟
    ولی اون بنده خدا یه کلمه اومد گفت این نوشته برای من هستش، بعد هم این کار کنید بهتر و رفت که رفت ..(من هم بودم دیگه نمی اومدم)

خوب معلومه کار برای آدم های سو استفاده گر هم جور میشه .. و آدم های مثل اون کم میشه ..

خداییش آخر کپی که کرده بود یه تشکر یا اصلا اسم طرف می اومد چقدر برای اون انگیزه ایجاد می کرد که به کاربرای اینجا هم خدمات رایگان بده؟

من اصلا با گرفتن هزینه مخالف نیستم چون باید وقته گذاشت برای طرف ولی اصلا هم با قیمت بالا هم موافق نیستم

درضمن بعضی ها هم فقط میخوان پست بزارن که تعداد پست هاشون بره بالا که کاملا از نوشته های بعضی از دوستان معلومه ..
    پس مدیران به این هم دقت داشته باشن

13. کاربر زیر از vpnsaye بخاطر این پست تشکر کرده:

عضو فعال انجمن meisamjasem آواتار ها

سلام
    آقا منم به شخصه اذعان میکنم که کار راه اندازترین ، مفید ترین و خوش برخورد ترین فرد انجمن نوفیلتر کسی نیست جز جناب

shams1

اصلا کلا سرش درد میکنه واسه رفع مشکلات دیگران ، که البته کاربلد هم هست
    جا داره از ایشون بابت راهنمایی ها و کمک های بی چشم داشتشون تقدیر و تشکر کنم

15. تعداد 3 کاربر زیر از meisamjasem بخاطر این پست تشکر کرده اند:

عضو برجسته انجمن javamobj آواتار ها

منم تو این انجمن تنها کسی رو خداییش قبول دارم شمس1 اخلاق و رفتارش و برخوردش 20 هر جا مشکل دارم با صبر و حوصله کمکم میکنه و ایشون تایید میشن و اینجا از اونایی که اموزش رایگان و کانفیگ رایگان قرار دادن به هر نحوی به همه کمک کردن هم تشکر میکنم و این حرف هم قبول دارم بهترین انجمن ایرانی همینجاس چون من مثلا wht و حتی ash و بقیه جاها عضوم عمرا چیزایی که اینجا داریم تو اونجاها پیدا بشه یا همه دنبال تجارتن یا همش دعوا و ببخشید بی ادبی به هم مدیراشم فقط اخراج میکنن امیدوارم همیشه این انجمن سر پا باشه و روز به روز بهتر چون دوستش داریم
    من در مورد حرف vpnsaye هم باید بگم کاش یاد بگیریم حتی اگه از تجربیات و مثلا محصول یکی دیگه استفاده میکنیم قدر زحمتشو بدونیم تو کشور ما مثلا یکی فیلم میسازه یا سریال با هزار بدبختی و مجوز و کارای دشوار طرف میاد 100 تا 100 تا رایت میزنه میده بیرون یا تو سایت دانلود قرار میده اگه طرف راضی نباشه درست نیست این کار اما من هر چی هر جا دیدم در رابطه با فندق شکن همه از اینجا کِش رفتن

17. کاربر زیر از javamobj بخاطر این پست تشکر کرده:

فروشنده (غیر فعال) shams1 آواتار ها

ممنون از لطف و محبتی که شما دوستان خوبم نسبت به من دارید ، خوشحال میشم کاری از دستم بر بیاد و برای هر کدام از شما انجام بدم ، باید اعتراف کنم اگر داشته ای دارم بیشتر مدیون منابع و آموزش ها و راهکارهای همین انجمنه شاید کمی خلاقیت و تغییرات باعث کیفیت و خدمات بهتر بشه اما مطمئنن وجود منبع با ارزشی مثل انجمن no-filter.com باعث آگاهی و توانایی بیشتر همه ما شده و چه بسا خیلی از اساتید و دوستان هم از طریق همین آموزشها و منابع پیشرفت قابل توجهی در کانفیگ و راه اندازی سرویس های مختلفی پیدا کردن ، در کل من به این اصل اعتقاد دارم که علم تحریم شدنی نیست و قابل سانسور نیز نخواهد بود پس چه خوب میشه بجای جلوگیری از نشر و عمومی شدنش تلاش بیشتری برای اشتراک و انتقال و ارائه اون داشته باشیم.
    وجود مدیرانی توانا و عزیز مانند HackSkyNet و دیگر دوستان حاضر در این انجمن که هر یک بخشی از خدمات و آموزش ها رو بر عهده دارند و خواهند داشت باعث پیشرفت و ارزش روز افزون انجمن خواهد شد تا در نهایت گنجینه ای با ارزش و پر محتوا با حضور و فعالیت های مداوم داشته باشیم .
    موفق و پیروز باشید
    ...

19. تعداد 8 کاربر زیر از shams1 بخاطر این پست تشکر کرده اند:

فروشنده سرویسهای ضدفیلتر vpnsaye آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط javamobj نمایش پست ها
    من در مورد حرف vpnsaye هم باید بگم کاش یاد بگیریم حتی اگه از تجربیات و مثلا محصول یکی دیگه استفاده میکنیم قدر زحمتشو بدونیم
    من هم دقیقا همین گفتم و به نظر باید کپی رایت بهش احترام گذاشته بشه خصوصا توی انجمنی که اصلا توش سانسور نیست نباید اسم نویسنده هم سانسور بشه!!!

عضو فعال انجمن amir_italy آواتار ها

قرار شد افرادی که کمک میکنن و مشکلات رو بر طرف میکنن معرفی بشن تو این قسمت باهاشون آشنا شیم و تشکر کنیم تو ایران خیلی زوده حرف از کپی رایت زده بشه رعایت قانون کپی رایت خوبه اما مشکل اینجاست همه از هم کپی شدن فرق اصل و غیر اصل دیگه معلوم نیست هر اصلی خودش از یه جا دیگه کپی شده

عضو تازه ثبت نام شده goodface2018 آواتار ها

ممنون از شما

به سایت ما هم که در مورد لیفت صورت هست یه سر بزنید .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)