صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: نیاز به یک روش ایمن برای دسترسی به حساب پی پال

عضو عادی انجمن peter2013 آواتار ها

پیش فرض یک راهنمایی برای بحث "ایجاد فیلترشکن"

سلام بر همه دوستان انجمن

من چون به یک فیلترشکن امن و مطمئن برای انجام کارهای حساس نیاز دارم به دنبال راه مناسبی هستم تا کارهام رو بدون دغدغه اینکه مثلا: "الآن ممکنه فلان شرکت اینترنتی مثل paypal درآمدی رو که اینقدر براش زحمت کشیدم رو بالا بکشه".
    به همین خاطر من به یک "وی پی ان اختصاصی یا پروکسی اختصاصی" احتیاج دارم که (اینجاش رو حتما در نظر بگیرید) دارای IP(آی پی) از کشور امریکا باشد.
    در ضمن مقاله سایت رو هم به طور کامل مطالعه کردم ولی به دلیل ندادن راهکار مناسب و ضعف در انتقال "کامل" مطلب،مشکلم حل نشد. حالا اگر کسی میتونه یه راهکار "رو راست" و بدون "حاشیه" بهم بده خیلی متشکر میشم و هر چی زودتر باشه بیشتر ممنون میشم چون چند وقته با این مسئله درگیرم تا اینکه با این سایت آشنا شدم که بصورت تخصصی روی این قصه کار می کنه و فکر کردم حتما میشه راهی پیدا کرد.
    بهم هم نگید "برو مطالب دیگه انجمن رو مطالعه کن چون خیلی بحث کردیم" چون جواب مناسبی پیدا نکردم.
    با تشکر

عضو برجسته انجمن FARID88 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : یک راهنمایی برای بحث "ایجاد فیلترشکن"

دوست عزیز بهترین راه برای شما استفاده از یک vps هست که حدالمقدور از یک شرکت خارجی تهیه بشه.

تمام نیازهایی رو که نوشتید به صورت کامل پوشش میده.

عضو عادی انجمن peter2013 آواتار ها

با تشکر از راهنمایی شما - اما سه سوال دارم:

1- من دانش کمی نسبت به بحث VPS دارم و با گشت و گذار در اینترنت چیز خاصی نصیبم نشد و فقط یه سری اطلاعات کلی درباره VPS بود ، پس چطور و با چه منبعی باید دانشم رو نسبت به این بحث بالا ببرم؟

2- آیا در VPS می توان سایت راه اندازی کرد یعنی آیا VPS کاری که Host انچام میده رو بطور کامل میشه باهاش انجام داد؟

3- لطفا چند سایت خارجی(امریکایی) برای تهیه یک سرویس VPS مناسب معرفی کنید.

خیلی متشکر

کمک مدير ارشد انجمن HackSkyNet آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط peter2013 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی شما - اما سه سوال دارم:

1- من دانش کمی نسبت به بحث VPS دارم و با گشت و گذار در اینترنت چیز خاصی نصیبم نشد و فقط یه سری اطلاعات کلی درباره VPS بود ، پس چطور و با چه منبعی باید دانشم رو نسبت به این بحث بالا ببرم؟

2- آیا در VPS می توان سایت راه اندازی کرد یعنی آیا VPS کاری که Host انچام میده رو بطور کامل میشه باهاش انجام داد؟

3- لطفا چند سایت خارجی(امریکایی) برای تهیه یک سرویس VPS مناسب معرفی کنید.

خیلی متشکر
    سلام
    1- شما مطمئن هستید سرچ کردین و چیز خاصی نصیبتون نشد ؟ سرچ نکردین چون بیشتر مطالب در انجمن های مختلف در مورد سرور مجازی و روش های استفاده از آن هست. در ادامه همین سوال باید بگم شما باید منبع دیگه ای رو برای این سوالات انتخاب کنید.اینجا مباحث فیلترینگ انجام میشه و نه سرور مجازی.
    2-بله میتوان راه اندازی کرد.بستگی به نوع سروری که دارید میتوانید هاستینگ ایجاد کنید.
    3-سایت های خارجی نیاز به حساب پیپال دارن . دیتاسنتر Swiftway در آمریکا شرکت خوبی هست.

در مورد فیلترینگ اگر سوالی دارید بفرمایید.
    اما در مورد سرورهای مجازی،
    اینجا جای مباحث سرور مجازی نیست.هر گونه سوالی در این مورد دارید باید در انجمن های تخصصی دیگه بپرسید.

موفق باشید

5. کاربر زیر از HackSkyNet بخاطر این پست تشکر کرده:

کمک مدير ارشد انجمن Shahramco آواتار ها

وی پی اس یا همان سرور خصوصی مجازی “Virtual Private Server” نوعی میزبانی وب است و شیوه‌ای است که در آن یک سرور واحد به چند قسمت تقسیم شده و هر قسمت به عنوان یک سرور مجازی می‌تواند مانند یک سرور اختصاصی عمل کند.سرور مجازی اساسا ترکیبی است از سرورهای میزبانی اختصاصی (Dedicated)و سرورهای میزبانی اشتراکی (Shared).ویژگی‌های خوب سرور مجازی باعث شده تا بتواند یک جایگزین بسیار ایده‌آل و با قیمت ارزانتر برای اهدافی که سرورهای میزبانی مشترک برای آن‌ها مناسب نیستند و سرورهای اختصاصی و مجزا هم هزینه‌های سنگینی را به دنبال دارد باشد.
    در VPS به مدد تکنولوژی مجازی سازی (virtualization) نرم افزاری هر قسمت می تواند به طور کاملا مستقل سیستم عامل خود را داشته و آن را اجرا کند و مستقلا ریبوت کند.
    برای راه اندازی این نوع سرورها روی سرور فیزیکی hypervisor اجرا میشود و به سیستم عامل‌های متعدد اجازه اجرا شدن بر روی کامپیوتر میزبان را میدهد

7. کاربر زیر از Shahramco بخاطر این پست تشکر کرده:

عضو فعال انجمن ehsan.ar آواتار ها

شرکت پیپال متاسفانه مارو تحریم کرده من خودم دو تا از پیپالامو از دست دادم تا برام تجربه شد. اول از هرچیزی باید نسبت به تهیه مدارک هویتی واقعی اقدام کنید اگر خواستید راهشو بهتون میگم برام پیغام بگزارید.
    بعد نسبت به خرید vps متاسفانه بعضی دوستان میگفتن که از کیرو و یا vpnاستفاده کن اما ازت خواهش میکنم این کار رو نکن دو راه داری یک از موسساتی فیلتر شکن بخری که بهت ایپی اختصاصی بدن که زیر یکسال این کارو نمیکنن اونم نه هر فیلتر شکنی فقط vpn زیرا کیرو ایپی ایرانی نام دامنتو که روتورت باهاش ست شده لو میده.
    پس از سایتایی مثل digitalocean یا edits at میتونی vps بخری مثل یک کامپیوتره که اجارش کردی ولی در یک کشور دیگس حداقل قیمتشم ماهانه 5 دلاره اگر اشتباه نکنم با نرخ دلار امروز سه شنبه میشه 17 هزار تومان در ماه که برای من به نظرم فوقالعادس تازه میتونی طبق اموزش های همین انجمن openvpn access server رو روش نصب کنی و سرور vpn اختصاصی خودت با قوی ترین الگوریتم رمز نگاری رو بسازی حداقل رم مورد نیازت 512 مگه سیستم انچنان قوی ای نمیخوایی پس هزینه ی الکی نکن دوست من اگرم نتونستی کانفیگش کنی بگو با هم با تیم ویور در ارتباط باشیم و من کانفیگشو کاملا بهت یاد بدم

**توجه *** تا حد امکان از سایت های ایرانی نسبت به این خرید اقدام نکن زیرا دسترسی روت رو بهت نمیدن و میتونن تحت نظرت داشته باشن همیشه از سایت اصلی بدون واسطه خرید کن **خیلی از سایت های فروش وی پی اس و ویپی ان داخل کشور با وزارت اطلاعات همکاری میکنن و این بده که کسی حریم خصوصیتو نقض کنه هرچند به عنوان گردش مالی ای کوچیک

عضو فعال انجمن svgdata آواتار ها

پیش فرض پاسخ : نیاز به یک روش ایمن برای دسترسی به حساب پی پال

نقل قول نوشته اصلی توسط emi_naico نمایش پست ها
    ممنون
    ترجیح دادم عمومی بپرسم تا در بحث حاضر باشد.
    من اطاعات فنی زیادی ندارم اما این سوالات را دارم:
    1- طریقه اتصال به VPS چگونه است؟
    2- آیا از پروتکل یا پورت هایی استفاده می شود که امکان بسته شدن از ایران را دارد؟
    3- آیا شما VPS را روی سرورهای آسیایی هم ارائه می دهید؟
    4- امنیت تبادل اطلاعات بین من و سرور شما و نیز در داخل سرور شما چگونه است؟

ممنون
    با سلام

وی پی اس همون سرور مجازی در هر کجای دنیا می باشد که با ریموت دسکتاپ در ویندوز شما میتوان به ما متصل شد

شما میتوانید پورت ارتباطی وی پی اس را تغییر دهید

بله از سرور های آسیایی قابل ارائه می باشد

امنیت ارتباطی با سرور بالاست زیرا شما با کانکت شدن به سرور خارج از کشور یک ویندوز دیگر را تحت اختیار می گیرید

عضو برجسته انجمن hadipro آواتار ها

اگر مسئله هویت و همچنین نوع بیزنس در پی پال برای شما حل شده هست بهترین و کم هزینه ترین راه استفاده از ارتباط پروکسی هست. در این روش وب سایتهای فیلتر شده باز نخواهد شد ولی دسترسی معمول به اینترنت و وب سایتهای تحت تحریم بدون لو رفتن هویت ایران امکان پذیر خواهد بود.میتوانید یک وی پی اس تهیه کنید و در آن برنامه http://mihandownload.com/2014/11/ccproxy.php راه اندازی کنید . بعد میتوانید با برنامه https://www.proxifier.com/download.htm به آن وصل شوید. توجه کنید که در برنامه حتما" گزینه resolve hostnames trough proxy رو فعال نمایید که تمامی ترافیک شما از پروکسی عبور کند.

با آرزوی موفقیت

عضو عادی انجمن alfa5xx آواتار ها

با سلام...

دوست عزیز اگر برای استفاده شخصی میخواهید می تونم برای شما یک سرور مجازی از کشورهای زیر تهیه کنم

ایران ، آلمان ، فرانسه ، انگلیس ، ژاپن ، استرالیا ، هند ، هلند ، کانادا ، آمریکا ،

به همراه آموزش اتصال و کار با سرور مجازی ...باز هم البته باید یک سری اطلاعات بهم بدید تا بدونم دقیقا چکارهایی با اینترنت میخواهید انجام بدید اگر صرفا استفاده از یک سرویس خوب جهت و مطمئن جهت پرداختهای فاکتورهاتون ویا وبگردی بدون فیلتر و یا آپلود و دانلود دارید .. پ خ بدید تا اطلاعات تماسم بهتون بدم ..(بنده در زمینه فروش و راه اندازی سرور اختصاصی و مجازی - هاست - و ..) فعالیت دارم و سایتم هم نماد اعتماد داره ... جهت مشاوره رایگان پ خ بدید تا شماره ام رو بهتون بدم با هم در مورد مشکلتون و راه حل هاش مشاوره بدم و در صورتی که مشاوره مورد قبولتون بود و دوست داشتید میتونم برای شما سرور اختصاصی مختص به خودتون همراه با آموزش تقدیم کنم و اگر هم که دوست نداشتید از بنده سرویس تهیه کنید که دیگه حد اقل یک کمکی به شما کاربر این سایت کرده ام...موفق باشید

عضو عادی انجمن barfnet آواتار ها

تنها راه حل استفاده از یک وی پی اس هستش
    اگر وی پی ان بخواید میتونم بدم اما برای پی پال باز هم نمیشه ریسک کرد

عضو برجسته انجمن dakkeh20 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alfa5xx نمایش پست ها
    با سلام...

دوست عزیز اگر برای استفاده شخصی میخواهید می تونم برای شما یک سرور مجازی از کشورهای زیر تهیه کنم

ایران ، آلمان ، فرانسه ، انگلیس ، ژاپن ، استرالیا ، هند ، هلند ، کانادا ، آمریکا ،

به همراه آموزش اتصال و کار با سرور مجازی ...باز هم البته باید یک سری اطلاعات بهم بدید تا بدونم دقیقا چکارهایی با اینترنت میخواهید انجام بدید اگر صرفا استفاده از یک سرویس خوب جهت و مطمئن جهت پرداختهای فاکتورهاتون ویا وبگردی بدون فیلتر و یا آپلود و دانلود دارید .. پ خ بدید تا اطلاعات تماسم بهتون بدم ..(بنده در زمینه فروش و راه اندازی سرور اختصاصی و مجازی - هاست - و ..) فعالیت دارم و سایتم هم نماد اعتماد داره ... جهت مشاوره رایگان پ خ بدید تا شماره ام رو بهتون بدم با هم در مورد مشکلتون و راه حل هاش مشاوره بدم و در صورتی که مشاوره مورد قبولتون بود و دوست داشتید میتونم برای شما سرور اختصاصی مختص به خودتون همراه با آموزش تقدیم کنم و اگر هم که دوست نداشتید از بنده سرویس تهیه کنید که دیگه حد اقل یک کمکی به شما کاربر این سایت کرده ام...موفق باشید
    سلام

تنها راه ایمن استفاده از یک ویندوز سرور 2008 هست که امنیت فایروال رو درست کنید و براحتی از طریق اون مثل سیستم خودتون از پی پال استفاده کنید .

برای دریافت سرور و یا آموزش بهتر پیام بدید .
    فروش سرور : ویندوز،لینوکس،میکروتیک
    سرور آپدیت نود32 لینوکس با اتصال به IBSng

سرور با کانفیگ و کانکشن

عضو برجسته انجمن bia2config آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط emi_naico نمایش پست ها
    من برای دسترسی به اکانت پی پالم از ایران نیاز به کمک دارم. من یک فروشگاه دارم که محصولاتم را آنجا می فروشم

1- با توجه به اینکه من اکانت paypal خود را در چین فعال کرده ام اولین نیاز من داشتن یک IP اختصاصی در هنگ کنگ یا چین است. (اگر از جای دیگر باشد حساسیت بیشتری ایجاد کرده و احتمال بستن دارد)
    2- ابتدا از یک VPN بصورت dedicated استفاده می کردم که به تدریج تمام پروتکل های آن از طرف ایران بسته شد.
    3- سپس از طریق remote desktop توسط کامپیوتر دوستم در چین ارتباط برقرار می کردم که خیلی کند و خسته کننده بود.

حالا دنبال یک روش هستم که ایمن باشد از هر دو طرف (ایران نتونه محدودش کنه و paypal هم براش دردسر درست نکنه از طرف دیگر ایمن هم باشد

راه حل هایی هم شنیدم (vps اختصاصی-استفاده از یک روتر در ایران و در یک کشور دیگر و ...)

در صورتیکه راه حلی دارید پیشنهاد دهید.

بهترین کار برای شما خزید یکه VPS با حداقل منابع در کشور هنگ کنگ و خرید یک سیم کارت چینی هست مثل اکانت اسکایپ، (اگر داری که اوکیه) درسته تجربه بدی داشتی از سرویس ریموت دستکتاپ ولی شرکتهای زیادی هست که سرویس خوبی رو ارائه میدن ، من خودم چندین شرکت در چین میشناسم ، وی پی ان بدرد شما می خوره ولی از یک سری نقاط برای کار شما خطر داره.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)