صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 152 , از مجموع 152

موضوع: به اشتراک گذاری اینترنت بدون فیلتر از طریق شبکه وایرلس

عضو برجسته انجمن ir.ghost آواتار ها

پیش فرض پاسخ : به اشتراک گذاشتن اینترنت بدون فیلتر

نقل قول نوشته اصلی توسط bullitt نمایش پست ها
    بسیار عالی بود دوست عزیز، روش شما کاملا و 100% بر روی تلویزیون سامسونگ KU6300 جواب داد. البته من از کریو استفاده کردم. اگر میشد راهی پیدا کرد که نیاز به تغییر آی پی در تلویزیون به صورت دستی نبود عالی میشد.
    روتری بخرید که امکان VPN زدن رو داشته باشه
    میکروتیک خوبه Hap lite (RB941 )
    مشاور رسمی و بین المللی میکروتیک MTCNA MTCIPv6E MTCRE MTCTCE MTCWE MTCUME MTCINE

عضو تازه ثبت نام شده aminam آواتار ها

پیش فرض پاسخ : به اشتراک گذاری اینترنت بدون فیلتر از طریق شبکه وایرل

نقل قول نوشته اصلی توسط free443 نمایش پست ها
    سلام علیک.

دوستان برای اشتراک گذاری وی پی ان لپتاب به صورت وایرلس برای دیگر دستگاه ها، مثل موبایل، تلویزیون، رسیور ماهواره و... و هر دستگاهی که وایرلس داره!
    اول از همه برای ساخت روتر مجازی از این دستور استفاده کنید!

cmd کامپیوترتون رو به صورت run as administrator اجرا کنید
    بعد خط اول رو وارد کنید و اینتر بزنید(در این خط گزینه ssid به معنی اسم وایرلس مجازی هست و key به معنی پسورد وایرلس مجازی هست، که میتونید به دلخواه تغییرشون بدین!)

netsh wlan set hostednetwork mode=allow ssid=VPN key=88888888
    و همین طور خط دوم رو وارد کنید و اینتر بزنید.
    netsh wlan start hostednetwork

بعد از این کار یک کانکشن مجازی وایرلسی توی قسمت Control Panel\Network and Internet\Network Connections کامپیوترتون درست میشه.

خب بعد از این کار نوبت اتصال وی پی ان میشه مثل وی پی ان های کریو! که مثل همیشه وی پی ان تون رو وصل کنید و بعد از اتصال به قسمت
    Control Panel\Network and Internet\Network Connections در توی کامپیوترتون برین و از اونجا کانکشن وی پی ان رو پیدا کنید و به قسمت properties برین و بعد قسمت Sharing برین و تیک allow other network user..... رو بزنین و در قسمت باکس کشویی همون جا باید روتر وایرلس مجازی رو که درست کردید رو پیدا کنید و انتخاب کنید! در اکثر مواقع به این نام هست
    Local Area Connection*4 یا شبیه به این نام ها .در کامپیوتر های مختلف فقط اون شماره تغییر پیدا میکنه.
    خب حالا پنجره رو اوکی زده و آماده استفاده هست.
    وایرلس موبایلتون رو روشن کنید و اسم vpn رو که تو لیست پیدا کرده رو فشار بدین و پسورد رو بهش بدین. تمام شما با موفقیت متصل شدین.

این روش همون روشی هست که نرم افزارهای مختلف به صورت اتوماتیک انجام میدن، البته در این روش فقط میشه وی پی ان ها رو به صورت وایرلس به اشتراک گذاشت!
    برای نرم افزارهای پروکسی چون قابلیت باز کردن نرم افزارهایی مثل گوگل پلی، یوتیوب و نرم افزارهای دیگه رو نداره نمیصرفه اشتراک گذاری.(فقط روی مرورگر کار میکنه).

من تمام این مراحل کار رو به صورت تصویری(عکس) براتون میزارم که بهتر بتونید متوجه مراحل بشین. و همراه اونها فایل آماده دستورهای cmd رو هم میزارم که راحت تر باشه.
    لطفا از اینجا دانلود کنید با لینک مستقیم. حجم 300 کیلوبایت.
    http://www.mediafire.com/download/ij...%20devices.zip

در صورتی با انجام این مراحل موفق به اشتراک وی پی ان نشدین، حتما مشکلات پیش اومده رو بگین تا حل بشن.
    این مراحل رو من روی ویندوز 8.1، 64بیتی و با وی پی ان کریو انجام دادم.

امیدوارم که مشکلی نباشه در هر صورت درخدمتیم.

با تشکر از شما
    من میزنم تو cmd یه مشکلی هس انگار داخل عکس بی زحمت ببینید

ممنون میشم راهنمایی کیند

فایل های پیوست در انتظار مدیریت فایل های پیوست در انتظار مدیریت

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)