صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 62 , از مجموع 62

موضوع: هدف از اجرای فیلترینگ در ایران چیست ؟

عضو تازه ثبت نام شده m.nirvana آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هدف از اجرای فیلترینگ در ایران چیست ؟

هدف از این کار اینه که به مردم گفته بشه که شما زیر دست ما هستید و عقل شما نمیرسه چه سایتهایی خوب نیست ما براتون فیلتر میکنیم
    ولی متاسفانه دولت هر کشور لیاقت اکثریت مردم همون منطقه هست.قطعا مردم نوروژ که 90 درصد بی خدا هستند لیاقت حکومت خیلی بهتری نسبت به ایرانی ها دارند

2. کاربر زیر از m.nirvana بخاطر این پست تشکر کرده:

عضو فعال انجمن ehsan.ar آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هدف از اجرای فیلترینگ در ایران چیست ؟

به قول خود کمیته مصادیق چیزی نیست که فقط مختص کشور ما باشه و گسترده‌ترین فیلترینگ تارنماهای اینترنتی دنیا مربوط به کشورهای کره‌ی شمالی، چین و عربستان است که تنها بخش کوچکی از تارنماهای ملی خود را برای دسترسی عموم فعال کرده‌اند.

جالب این جاست که این کمیته اظهار میکنه : << نباید اجازه‌ی دسترسی نامحدود همه‌ی اقشار جامعه به دنیای بدون مرز و پایان‌ناپذیر اینترنت داده شود، چرا که این دسترسی کنترل‌نشده، نقطه‌ی شروع آسیبها و آفتهایی است که در قرن بیست و یکم و عصر رسانه‌های نوین، کودکان، نوجوانان و جوانان ما را بیش از دیگران تهدید می‌کند و آرامش روحی و سلامت فکری آنان را هدف قرار می‌دهد.>>

و هدف از این کار سالم سازی فضای وبه
    به نظر من در واقعیت میبینیم که اینطور نیست و هرچند سایت های انتشار دهنده اطلاعات جعلی و شایعات هم فیلتر میشند و این یه ویژگی خوبه خصوصا برای کشوری که به قول بعضیا مردم توانایی تصمیم گیری ندارن البته فکر میکنم منظورشون در سطح خانواده و معاشرین خودشونه !چون به نظر شخص من واقعا اینطور نیست و مردم شعور دارن تا بین بد و درست تشخیص بدن تحقیق کنن و بعد تصمیم گیری کنن

حق دسترسی به تمام محتواهای اینترنتی جزو پایه ای ترین حقوق بشره و داشتن ازادی در چارچوب قوانین اما نه وقتی قوانینی تصویب شن که اشتباه باشن
    من و تمام دوستانم جلوی این اشتباه می ایستیم و هرکاری میکنیم تا یروزی این پروژه شکست بخوره به علاوه برای سالم سازی فضای وب نیازی به فیلترینگ سازمان یافته نیست و اگر خانواده ای به قول اقای ظریف که ادعا کردن احساس خطر کنه این وظیفه رو از ما خواستار شده بر خلاف عقیده ایشون نرم افزار هایی هست در سطح وب که برای خانواده هایی که بخوان با محدود کردن بچه هاشون رو فقط تا سن ازدواج پیش ببرن موجوده
    برنامه نویسی اختصاصی

فروش سرور غیر قابل ردگیری

4. کاربر زیر از ehsan.ar بخاطر این پست تشکر کرده:

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)